środa, 25 marca 2015

Błyszczący maniciure ||| Joko i My Secret

Zapraszam do pooglądania i poczytania o tych dwóch gagatkach ;)Na pierwszy ogień pójdzie JOKO.
Jak widzicie odcień nosi nazwę "Moulin rouge" i opatrzony jest numerkiem 115. Pochodzi on ze standardowej kolekcji JOKO Find Your Color.
Nazwa kojarzy się oczywiście z kabaretem w Paryżu a myśląc o Moulin Rouge przed oczami mam słynny czerwony młyn. Chociaż sama nie wiem czy on jest czerwony, bo posiada w sobie odrobinę oranżu.
I właśnie taki jest ten lakier! Zależnie od oświetlenia, pory dnia i kąta patrzenia, przyjmuje mniej lub bardziej czerwony kolor, ale nutka pomarańczu jest zawsze widoczna. Ciężko uchwycić to na zdjęciach ;)

Lakier jak wszystkie z tej kolekcji posiada szeroki pędzelek, który znacznie poprawia komfort samego malowania. Idzie szybko, łatwo i dokładnie ;)
Przy jednej warstwie efekt jest lekko transparentny, ale ja taki lubię. Ciężko jest uzyskać 100% krycie. Lakier schnie dość szybko, nawet przy nakładaniu kolejnych warstw.

Jak widać na zdjęciu, lakier w małej drogerii w moim miasteczku kosztował 11.20 zł.

Lakier jest niesamowicie ciekawy i wart uwagi. POLECAM! Z całego serca!

Zdjęcia pokazujące lakier na paznokciach, znajdują się na końcu posta.


Piękny lakier z JOKO połączyłam z brokatem z My Secret.
Odcień 234 nosi nazwę Endless Night Party i jest to bezbarwny lakier z kilkoma rodzajami brokatowych drobinek. Ciężko jest je wszystkie zliczyć: mamy tu dwa rozmiary heksów w kolorach srebrnym, fioletowym (błyszczącym) i białym ("matowym") do tego jeszcze malutkie białe heksy i piegi w tym samym kolorze. O ile dobrze widzę :D
Mieszanka jest, mogłoby się wydawać, wybuchowa, a jednak wygląda bardzo dobrze.

Nosi się też dobrze, na czerwonym tle z daleka wygląda jak błyszcząca biedronka. Schnie ekspresowo, ale za to nakładanie to prawdziwa Endless Night :D
Przy takiej liczbie drobinek (które w większości są malutkie), ciężko równomiernie rozłożyć je na paznokciu. Pędzelek nam nie pomaga - jest malutki i bardzo opornie wyciąga się nim kolejne drobinki. Trzeba sobie pomóc igłą lub czymś podobnym ;)

Ale cały ten trud jest nam wynagrodzony, gdy patrzymy na piękne efekty na paznokciach, jakie ten lakier daje! 

Lakier kupiłam na jakiejś promocji w Naturze za 3.99 zł ;) 
Cena regularna to 6,99 zł 

Poniżej delikatny zoom na drobinki.
(Polecam powiększyć zdjęcie, klikając na nie)

I zdjęcia obu lakierów na paznokciach.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz